Asahi Breweries Europe Group is a premium scale brewery group headquartered in Prague with operations spanning Czech, Slovakia, Poland, Romania, Hungary and with exports to over 50 countries. With over a 128 years of history, our portfolio includes premium local and international brands including Pilsner Urquell, Tyskie, Dreher, Kozel, and Japan’s most well-known beer Asahi Super Dry. With 11 world class breweries and around 8,000 people, we leverage our scale, our heritage, our brands as well as the capability and passion of our people to accelerate growth and the development of the category both locally and abroad.

Vývojář plánovacích systémů (Supply Chain)

Náplň práce

Vývojář plánovacích systémů bude součástí týmu, který zodpovídá za návrh, vývoj a podporu aplikací využívaných týmy plánovačů poptávky a dodávky v šesti evropských trzích, kde společnost Asahi spravuje své pivovary. Tato pozice není jen o psaní kódu ve VBA nebo C #, ale hlavně o dodávání praktických, jednoduchých a efektivních řešení, která pokrývají potřeby byznysu. Je proto zásadní, aby uchazeč o tuto pozici byl také ochotný a schopný porozumět danému problému v kontextu, aby tak mohl vytvářet účinná řešení na míru.

Popis práce

Vývojář plánovacích systémů bude součástí týmu zodpovědného za analýzu, návrh, tvorbu a údržbu následujících plánovacích systémů:
ESCAPE (European Supply Chain Advanced Planning Environment) je komplexní řešení pro plánování dodavatelského řetězce, které sestává z:
- plánovacího systému pro podporu rozhodování, vyvinutého ve VBA/Excel/SQL Server,
- webového reportovacího/upozorňovacího systému vyvinutého v jazyce C#.
Systém je v současné době nasazen v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Itálii, Nizozemsku, Polsku a Rumunsku.
Nostra je řešení pro plánování poptávky a v současné době je implementována v Polsku. Tento nástroj je vyvíjen ve VBA / Excel / SQL Server a v příštích měsících/letech bude nasazen na další evropské trhy.

Ideální kandidát má

• alespoň 2 roky praxe na podobné pozici nebo
má teoretické znalosti a je ochoten prokázat své dovednosti v mezinárodní společnosti
• zkušenosti s vývojem v Excelu/VBA
zkušenosti s programováním v C#, výhodou jsou případné znalosti jiných programovacích jazyků
• zkušenosti s databázemi, SQL a nástroji pro správu dat
výhodou jsou zkušenosti s SQL Server software
• schopnosti porozumět a interpretovat uživatelské požadavky a poskytovat vhodná a praktická řešení
• znalosti v oblasti plánování poptávky a dodavatelského řetězce nebo ochotu a schopnost učit se a porozumět základům plánování dodavatelského řetězce
• znalosti v oblasti operačního výzkumu, výhodou jsou také zkušenosti na poli dodavatelských řetězců nebo plánovacích systémů.
Požadujeme:
• VŠ v IT oblasti, inženýrství nebo podobném oboru
Jazykové dovednosti:
• angličtina na vyšší střední úrovni (B2) výhodou

Nabízíme

• roční bonus s každoroční revizí platového růstu
• flexibilní pracovní dobu
• 28 dní dovolené ročně
• možnost práce z domova (Home office) po dohodě s nadřízeným
• roční budget flexibilních benefitů
• příspěvek na penzijní pojištění
• budget na podnikové produkty
• práci pro rostoucí mezinárodní společnost, která zdědila známé tradice Plzeňského Prazdroje
• … a mnohem vice!

Contact

Asahi Breweries Europe Group
Tomy Guillaume